Visits Counter:
Romania 2574
Bulgaria 130
Croatia 120
Serbia 48
Bosnia and Herzegovina 27
Montenegro 10
Albania 17
Macedonia 10
Other 14244

Romania

SNPE

Sindicatul Național Petrom-Energie

Country: Romania Steag Romania
President: Liviu Luca
Address: bd. Republicii, nr. 7, etaj 7
City: Ploiesti
Zip code: ROM-100316
Phone: 0040 723 557 130
Fax: 0040 244 592 338
Email: office@fslipetrom.ro
Website: www.snpe.ro

UFS ATLAS

Uniunea Federativa a Sindicatelor ATLAS

Country: Romania Steag Romania
President: Bogdan Negrutzi (GS)
Bogdan Smadoiu
Address: Calea Grivitei Nr. 8-10, sector 1
City: Bucuresti
Phone: 0040 21 314 66 36
Fax: 0040 21 314 66 36
Email: bogdann@ufsatlas.ro
bogdans@ufsatlas.ro
Website: www.ufsatlas.ro

FSLCP

Federatia Sindicatelor Libere din Chimie si Petrochimie

Country: Romania Steag Romania
President: Achille Dutu
Address: Splaiul Independentei 202 A, Sector 6
City: Bucuresti
Zip code: ROM-77208
Phone: 0040 21 316 2990
0040 21 316 2989
Email: fsclp@cartel-alfa.ro
dutu@cartel-alfa.ro
Website: www.cartel-alfa.ro

FS GAZ Romania

Federatia Sindicatelor de Gaz Romania

Country: Romania Steag Romania
President: Eugen Luha
Catalin Musoi
Address: B-dul Independentei nr.10
City: ROM-2000 Ploiesti
Phone: 0040 746 119 548
Fax: 0040 244 523 088
Email: office@fsgaz.ro
catalin.musoi@fsgaz.ro
Website: www.fsgaz.ro

FNME

Federatia Nationala Mine Energie

Country: Romania Steag Romania
President: Marin Condescu
Address: Str. Ion Campineanu 20, sector 1
City: Bucuresti
Phone: 0040 21 312 7412
Fax: 0040 21 310 0254
Email: international@fnme.ro
Website: www.fnme.ro

FSH

Federatia Sindicala Hidroelectrica

Country: Romania Steag Romania
President: Decebal Sulea
Address: Str.Constantin Nacu Nr.3, Sector 2
City: Bucuresti
Zip code: ROM-70219
Phone: 0040 21 307 46 45
0040 720 727 351
Fax: 0040 21 307 4622
Email: hidrosind.hidro@hidroelectrica.ro
Website: www.hidrosind.ro

FNSSM

Federatia Nationala Sindicala Solidaritatea Metal

Country: Romania Steag Romania
President: Gheorghe Sora
Puiu Doru
Address: Spl. Independentei 202 A,Et.3,Cam.14-17,Sector 6
City: Bucuresti
Zip code: 060022
Phone: 0040 21 311 35 75
Fax: 0040 21 311 35 75
Email: smetal@cartel-alfa.ro
soragh@cartel-alfa.ro
puiudoru@cartel-alfa.ro

FSLI-Metal

Federatia Sindicala a Lucratorilor din Industrie - Metal

Country: Romania Steag Romania
President: Arpad Suba
Address: B-dul Basarabia nr.256, Sector 3
City: Bucuresti
Zip code: 060022
Phone: 0040 268 258 210
0040 21 314 75 07
Fax: 0040 21 314 75 07
Email: federatiametal@gmail.com
icaunion@yahoo.com

FSSM

FSS Metarom

Country: Romania Steag Romania
President: Mircea Scintei
Nicolae Coman
Address: B-dul Basarabia nr.256, Sector 3
City: Bucuresti
Zip code: 060022
Phone: 0040 730 26 65 65
0740 730 26 65 66
Email: scintei.mircea@cartel-alfa.ro
coman.nicolae@cartel-alfa.ro

Peltricontex Fratia

Peltricontex Fratia

Country: Romania Steag Romania
President: Ioan Neidoni
Phone: 0040 269 210 133
0040 746 213 599
Email: peltricontex_fratia@yahoo.com

UNICONF

Federatia Sindicatelor UNICONF

Country: Romania Steag Romania
President: Gheorghe Nastase
Address: bd. Iuliu Maniu, nr. 7-11, sector 6, Bucuresti
City: Bucuresti
Phone: 0040 21 319 17 08
0040 722 34 02 01
Email: uniconf@gmail.com

Conftex

Conftex Union

Country: Romania Steag Romania
President: Gheorge Grecu
Phone: 0040 745 893 452
Email: fsconftex@yahoo.com

Confpeltex

Federatia Lucratorilor din Industria Usoara - CONFPELTEX

Country: Romania Steag Romania
President: Doru Lascu
Address: piata Cibin, nr. 5, Sibiu, jud. Sibiu
City: Sibiu
Zip code: 550197
Phone: 0040 269 253 356
0040 729 135 958
Email: federatia_pielarul@yahoo.com

CRAIMODEX

CRAIMODEX

Country: Romania Steag Romania
President: Ilie Rosu
Phone: 0040 251 532 554
0040 723 291 141
Email: rosu54@yahoo.com
Calendar:

There are no current meetings.

Archives [ ... ]